ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

ARM רשמה עלייה של 28 בחציון הראשון של שנת 2011 ARM רשמה עלייה של 28 בחציון הראשון של שנת 2011
ARM, מובילה בפיתוח פתרונות IP (קניין רוחני) טכנולוגיים לתעשיית האלקטרוניקה, פרסמה את תוצאותיה הכספיות עבור הרבעון הפיסקאלי השני והחציון הראשון של שנת 2011
קבוצת אביב רכשה את הפעילות של מפעל ב.א. אלקטרוניקס - שבפארק תעשיה תפן שבגליל קבוצת אביב רכשה את הפעילות של מפעל ב.א. אלקטרוניקס - שבפארק תעשיה תפן שבגליל
רד פותחת משרד באיטליה וממנה את לואיג רד פותחת משרד באיטליה וממנה את לואיג
רד תקשורת מחשבים, יצרנית גלובלית של ציוד למגוון יישומי תקשורת נתונים וטלקומוניקציה, הודיעה על פתיחת משרד ברומא, איטליה. זהו משרדה ה-28 במספר של החברה ברחבי העולם.
Operational Governance/Control provisions Operational Governance/Control provisions
Convertibility: Convertibility is the quality that allows money or other financial instruments to be converted into other liquid stores of value
חברת השמירה החליפה את שמה 5 פעמים חברת השמירה החליפה את שמה 5 פעמים
כעת היא מתנערת מחובתה לפצות שומר שפוטר
ממשיכים להעדיף השקעה במניית בזק על פני אלטרנטיבות אחרות בשוק התקשורת בשל תשואת הדיבידנד העודפת והדומיננטיות של בזק בענף. ממשיכים להעדיף השקעה במניית בזק על פני אלטרנטיבות אחרות בשוק התקשורת בשל תשואת הדיבידנד העודפת והדומיננטיות של בזק בענף.
בזק תפרסם את תוצאות רבעון 1/2011 ב-12/5 והתוצאות הצפויות יעמדו בצל התחרות המתעצמת בסלולר והפחתת דמי הקישוריות. הירידה בהכנסות מפ"א כתוצאה מירידת דמי הקישוריות תמותן ע"י הגדלת התנועה מקו נייח לקו נייד.
הפתרון של מידעטק לבעיית ניהול המחסנים הפתרון של מידעטק לבעיית ניהול המחסנים
שרון בר כמו פרח בר שרון בר כמו פרח בר
שרון בר כמו פרח בר שיר מהמם אהבתי
לפתוח עסקים חדשים בחיוך לפתוח עסקים חדשים בחיוך
"אל תפתח חנות אם אינך יודע לחייך", מסביר פתגם סיני עתיק ובעצם משפט זה יכול להוות התחלה טובה לכל עסק חדש ולכל אחד שרוצה לפתוח חנות חדשה גם בלי הון התחלתי.
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2014