ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

מר אלי שביט : פתגמים, ציטוטים ואימרות על כלכלה, יזמות, כסף ופתיחת עסקים חדשים מר אלי שביט : פתגמים, ציטוטים ואימרות על כלכלה, יזמות, כסף ופתיחת עסקים חדשים
בסרט חלף עם הרוח אמרה הצעירה האמריקאית סקרלט או'הרה משפט עם משמעות עמוקה. "אני למדתי שכסף זה הדבר החשוב בעולם ואעשה הכל כדי שלא יחסר לי ממנו".
מיזוג בריטיש איירווייס-איבריה יוצא היום לדרך בבורסת לונדון מיזוג בריטיש איירווייס-איבריה יוצא היום לדרך בבורסת לונדון
מנכ"ל בריטיש איירווייס החדש: קית' וויליאמס מנכ"ל בריטיש איירווייס היוצא ווילי וולש יכהן כמנכ"ל IAG המשותפת לשתי החברות
למה דווקא גן אירועים בשרון? למה דווקא גן אירועים בשרון?
לאחרונה עלתה קרנו של אזור השרון כאזור המועדף להפקה של אירועים חגיגיים. ניסינו להבין מדוע אזור השרון זוכה לפופולאריות כל כך גבוה בקרב מארגני האירועים הפרטיים והעסקיים וחזרנו עם כמה תובנות שהיינו שמחים לחלוק עמכם. קריאה נעימה והמון מזל טוב.
SAP מדורגת כמובילה בעולם יישומיי החשבונאות הפיננסית SAP מדורגת כמובילה בעולם יישומיי החשבונאות הפיננסית
חברת SAP הכריזה היום כי דורגה כמובילה על ידי IDC בדוח "Worldwide Financial Accounting Applications 2010 vendor share”.
אלביט מערכות רכשה חברות בברזיל אלביט מערכות רכשה חברות בברזיל
הרכישה התבצעה בסדרת עסקאות המסתכמות בשווי של עשרות מיליוני ריאל ברזילאי.
מר אלי שביט : פתגמים, ציטוטים ואימרות על כלכלה, יזמות, כסף ופתיחת עסקים חדשים מר אלי שביט : פתגמים, ציטוטים ואימרות על כלכלה, יזמות, כסף ופתיחת עסקים חדשים
בסרט חלף עם הרוח אמרה הצעירה האמריקאית סקרלט או'הרה משפט עם משמעות עמוקה. "אני למדתי שכסף זה הדבר החשוב בעולם ואעשה הכל כדי שלא יחסר לי ממנו".
חמישה נגרים תלונה חמישה נגרים תלונה
טיפולכם גרם לי להרגיש הזדהות והבנה לתקלה שנעשתה על ידכם ועל כך יישר כוח! כן ירבו כמוכם. הפגנתם הבנה של הלקוח, אדיבות, מחוייבות וסבלנות ועל כך תודתי.
סנטריטי הטמיעה ברדיו ללא הפסקה מערכת שליטה ובקרה מרכזית סנטריטי הטמיעה ברדיו ללא הפסקה מערכת שליטה ובקרה מרכזית
"רדיו ללא הפסקה", המפעיל את ערוצי הרדיו המקומיים FM103, FM104.5 ו- FM99 הטמיע את מערכת Centerity Monitor של חברת סנטריטי הישראלית המתמחה בפיתוח מערכות שו"ב. היקף העסקה כ- 100 אלף ש"ח.
שמן בצובר שמן בצובר
קפיטריות, מסעדות ופאבים אשר מגישים לעתים קרובות מאכלים מטוגנים בשמן עמוק דוגמת צ'יפס, טבעות בצל ועוד מגוון גדול של מאכלים זקוקים לאספקה שוטפת לשמן..
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2014