ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

איך מקימים עסק ומרוויחים הרבה כסף? איך מקימים עסק ומרוויחים הרבה כסף?
הזמן הוא משאב יקר מאד ויתכן שממש עכשיו ברגע שאתה עובד בשביל הבוסים שלך, צופה בטלוויזיה, שותה קפה, אוכל שווארמה או סתם מתבטל ולא עושה כלום, יש מישהו אחר שעושה צעדים ומקדם את המטרות של חייו.
ריתוך טוב דורש ציוד טוב ריתוך טוב דורש ציוד טוב
כל ציוד העשוי ממתכת, המשמש אותנו לכל מטרה בחיי היום יום, כולל בתוכו עבודת ריתוך
פרוטליקס: נקודות לציון מהכנס הנאסד"ק בבורסה לני"ע בת"א פרוטליקס: נקודות לציון מהכנס הנאסד"ק בבורסה לני"ע בת"א
חברת פרוטליקס הציגה הבוקר בכנס מניות הנאסד"ק של גלברט-כהנא, שהתקיים בבורסה לני"ע, בת"א. החברה הציגה את הטכנולוגיה היחודית שלה לייצור תרופות חלבוניות בתאי צמח, את מוצר הדגל של החברה UPLYSO לטיפול במחלת הגושה ואת צבר המוצרים הנוספים שנמצאים בפיתוח
הום סטיילינג – לעבור קורס מעניין לחיים. הום סטיילינג – לעבור קורס מעניין לחיים.
אין כמו לשבת בבית ולראות תוכניות שבהם מגיעים בעלי מקצוע אל בתים מוזנחים ומשפצים אותם. אם אינכם רוצים לסמוך על איש ומעוניינים לערוך אצלכם בבית ובבתים נוספים את השינוי המיוחל, תוכלו לעשות זאת על ידי קורס הום סטיילינג.
קפיטל גרופ קפיטל גרופ
קבוצת קפיטל גרופ הוקמה בשנת 2001 ע"י דן הרצוג בעל ניסיון רב של למעלה מ-40 שנה בתחום הנדל"ן, אשר משמש כיום נשיא קפיטל גרופ.
עו"ד מקרקעין עו"ד מקרקעין
דיני מקרקעין הינו ענף משפטי מורכב העוסק בכל הפעולות, ההליכים והעסקאות בתחום, כולל מכירה, רכישה, הפשרת קרקעות, עסקאות קומבינציה, פירוק איגודי מקרקעין, השכרה ,שיפוץ ובניית נכסים
שדגגכשדגכ שדגגכשדגכ
שדגכשדגכשדגכ
ביטוח סיעודי לקשישים ביטוח סיעודי לקשישים
בעשור האחרון קיימת עלייה בתוחלת החיים ואנשים רבים אשר מצויים ברבע האחרון של חייהם מוצאים עצמם במצב בו הם זקוקים לטיפול סיעודי
לוסק של טבע - הפתרון לחנוכה חג הצרבות לוסק של טבע - הפתרון לחנוכה חג הצרבות
אין כמו סופגניה גדולה או לביבה שמנונית כדי לזמן את תחושת הכאב והצריבה המוכרת בחזה - הלא היא הצרבת. מזל שיש לוסק שיעזור לכם לעבור את החג בשלום
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2014