ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

חמישה נגרים תלונה חמישה נגרים תלונה
טיפולכם גרם לי להרגיש הזדהות והבנה לתקלה שנעשתה על ידכם ועל כך יישר כוח! כן ירבו כמוכם. הפגנתם הבנה של הלקוח, אדיבות, מחוייבות וסבלנות ועל כך תודתי.
ממשיכים להעדיף השקעה במניית בזק על פני אלטרנטיבות אחרות בשוק התקשורת בשל תשואת הדיבידנד העודפת והדומיננטיות של בזק בענף. ממשיכים להעדיף השקעה במניית בזק על פני אלטרנטיבות אחרות בשוק התקשורת בשל תשואת הדיבידנד העודפת והדומיננטיות של בזק בענף.
בזק תפרסם את תוצאות רבעון 1/2011 ב-12/5 והתוצאות הצפויות יעמדו בצל התחרות המתעצמת בסלולר והפחתת דמי הקישוריות. הירידה בהכנסות מפ"א כתוצאה מירידת דמי הקישוריות תמותן ע"י הגדלת התנועה מקו נייח לקו נייד.
צאט וירטאולי הדור הבא צאט וירטאולי הדור הבא
מערכת צאט און ליין בישראל והולכות והופכות נפוצות אך בו בעת נכנסות מערכות צאט וירטאולי אשר מאפשרות מענה ללא מגע אדם
אלי שביט : איך להיפטר מהמינוס בבנק אלי שביט : איך להיפטר מהמינוס בבנק
Money 7.0 - הסוף למינוס בבנק מאת אלי שביט
הום סטיילינג לחידוש הבית הום סטיילינג לחידוש הבית
הום סטיילינג הינו מינוח חדש יחסית ורבים אינם מבינים עדיין את הקונספט העומד מאחוריו. להלן נביא ביאור של המושג.
מידעטק הטמיעה מערכת PRIORITY בחברת גבס גשר 2006 בע"מ , מקבוצת טמבור מידעטק הטמיעה מערכת PRIORITY בחברת גבס גשר 2006 בע"מ , מקבוצת טמבור
חברת מידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ הטמיעה מערכת PRIORITY בחברת גבס גשר,2006 בע"מ מקבוצת טמבור, מותיקות יצרני התשומות לבניה בישראל.
למה דווקא גן אירועים בשרון? למה דווקא גן אירועים בשרון?
לאחרונה עלתה קרנו של אזור השרון כאזור המועדף להפקה של אירועים חגיגיים. ניסינו להבין מדוע אזור השרון זוכה לפופולאריות כל כך גבוה בקרב מארגני האירועים הפרטיים והעסקיים וחזרנו עם כמה תובנות שהיינו שמחים לחלוק עמכם. קריאה נעימה והמון מזל טוב.
יוסי אפרתי, מנהל מחלקת השקעות ב יוסי אפרתי, מנהל מחלקת השקעות ב
על רקע המצב הגיאו-פוליטי במזה"ת והסכם הפיוס בין פת"ח לחמאס – עדיף לעבור לשוק המניות בארה"ב
מוכר פלאפל או דוקטור לביולוגיה? מוכר פלאפל או דוקטור לביולוגיה?
עם תואר אקדמי לא הולכים למכולת, קשה מאד לשלם משכנתא ובלתי אפשרי לחסוך עבור הילדים. היום כבר ברור לכולם שתואר אקדמי לאו דווקא משתלם אם אתם מחפשים מקצוע לחיים או עבודה רווחית ומשתלמת.
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2016