ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

רד פותחת משרד באיטליה וממנה את לואיג רד פותחת משרד באיטליה וממנה את לואיג
רד תקשורת מחשבים, יצרנית גלובלית של ציוד למגוון יישומי תקשורת נתונים וטלקומוניקציה, הודיעה על פתיחת משרד ברומא, איטליה. זהו משרדה ה-28 במספר של החברה ברחבי העולם.
דאסו סיסטמס מחזקת את הפעילויות הלוקאליות שלה: ג דאסו סיסטמס מחזקת את הפעילויות הלוקאליות שלה: ג
דאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות 3D (תלת ממד) ו- PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), הודיעה על מינויו של ג'ף ריי (Jeff Ray) לסגן נשיא בכיר לפעילויות ברחבי העולם, ולחבר בוועדת הניהול הבכירה של דאסו סיסטמס. דאסו העולמית מיוצגת בישראל על ידי דאסו סיסטמס ישראל, בניהולו של גלעד פרידמן.
חוק החזרת מוצרים חוק החזרת מוצרים
החוק החדש הופך את בעלי העסקים הקטנים לקורבנות של תהליך חקיקה שמטרתו אמנם טובה אך בפועל הוא עלול להקשות עוד יותר על מאמצי ההישרדות של העסקים הקטנים בישראל.
סימנטק מדווחת תוצאת הרבעון השלישי של שנת הכספים 2011 סימנטק מדווחת תוצאת הרבעון השלישי של שנת הכספים 2011
•הכנסות GAAP של 1.604 מיליארד דולר •רווח תפעול Non-GAAP של 23.6 אחוז•רווח למניה Non-GAAP של 0.35 דולר•הכנסות דחויות GAAP של 3.408 מיליארד דולר•תזרים מזומנים מפעילויות של 460 מיליון דולר
אלביט מערכות מדווחת על תוצאות הרבעון השלישי של 2010 אלביט מערכות מדווחת על תוצאות הרבעון השלישי של 2010
צבר ההזמנות צמח ל- 5.38 מיליארד דולר ההכנסות הסתכמו ב- 649.9 מיליון דולר ; הרווח הנקי עמד על 45.3 מיליון דולר. הרווח הנקי למניה עמד על 1.05 דולר
אלי שביט שיעור ביזמות אלי שביט שיעור ביזמות
אלי שביט המייסד והממציא שיטת סטארט אפ להקמת עסק פרטי גם בלי הון התחלתי נותן שיעור ביזמות ומפרסם כלל חשוב ממנו אפשר ללמוד על יזמות ועל הצלחה בפתיחה של עסקים.
 Jacob Newberger Jacob Newberger
About Jacob Newberger
טיפים לעיצוב הסלון טיפים לעיצוב הסלון
איך בוחרים מערכת ישיבה? למה לשים לב כשבוחרים את אמצעי המדיה? מה התאורה המתאימה לסלון? איך תשדרגו את חלל המגורים וגם פתרונות אחסון חשובים.
הום סטיילינג לחידוש הבית הום סטיילינג לחידוש הבית
הום סטיילינג הינו מינוח חדש יחסית ורבים אינם מבינים עדיין את הקונספט העומד מאחוריו. להלן נביא ביאור של המושג.
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2015