ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

שמן בצובר שמן בצובר
קפיטריות, מסעדות ופאבים אשר מגישים לעתים קרובות מאכלים מטוגנים בשמן עמוק דוגמת צ'יפס, טבעות בצל ועוד מגוון גדול של מאכלים זקוקים לאספקה שוטפת לשמן..
הום סטיילינג – לעבור קורס מעניין לחיים. הום סטיילינג – לעבור קורס מעניין לחיים.
אין כמו לשבת בבית ולראות תוכניות שבהם מגיעים בעלי מקצוע אל בתים מוזנחים ומשפצים אותם. אם אינכם רוצים לסמוך על איש ומעוניינים לערוך אצלכם בבית ובבתים נוספים את השינוי המיוחל, תוכלו לעשות זאת על ידי קורס הום סטיילינג.
ביטוח סיעודי – כל האפשרויות פתוחות עבורכם! ביטוח סיעודי – כל האפשרויות פתוחות עבורכם!
מהו ביטוח סיעודי? כיצד רוכשים אותו ומבטיחים סיוע לעת זקנה? וכיצד מתכוננים לימים שרובנו לא רוצים לחשוב עליהם, ימי הזקנה
חוק החזרת מוצרים חוק החזרת מוצרים
החוק החדש הופך את בעלי העסקים הקטנים לקורבנות של תהליך חקיקה שמטרתו אמנם טובה אך בפועל הוא עלול להקשות עוד יותר על מאמצי ההישרדות של העסקים הקטנים בישראל.
מטריקס, ג מטריקס, ג
מחזקים את קהילת מנהלי ה-IT ומציגים כלים מתקדמים לניהול מערך התמיכה
אלי שביט קורס סטארט אפ לפתיחת עסק עצמאי אלי שביט קורס סטארט אפ לפתיחת עסק עצמאי
לבועז שרעבי יש שיר שנקרא "היה חזק", אני מאד אוהב את השיר הזה, והוא נכון במיוחד גם במובן של יזמות והקמה של עסק חדש.
חגי אופיר  מונה למנהל מכירות בחברת יעל תוכנה חגי אופיר מונה למנהל מכירות בחברת יעל תוכנה
חגי אופיר (38) מונה למנהל מכירות בחברת יעל תוכנה
רואה חשבון און ליין רואה חשבון און ליין
אנשי מקצוע רבים שאינם צריכים להגיע פיסית למקום מסוים ולטפל בתקלה עם ידיהם או עם מכשירים שונים יכולים להציע כיום את שירותיהם דרך רשת האינטרנט. כיום יש לא מעט אנשים שעובדים מהבית או שמשרדיהם מספקים שירותים לאנשים שהם מעולם לא פגשו פיסית אלא רק דרך רשת האינטרנט העצומה.
חמישה נגרים במבצעים מיוחדים בתערוכת ריהוטים ובכל סניפי הרשת חמישה נגרים במבצעים מיוחדים בתערוכת ריהוטים ובכל סניפי הרשת
רשת חמישה נגרים, "5 נגרים", הרשת המובילה והמתקדמת בישראל בעיצוב חדרי ילדים ונוער, מציגה בימים אלה בתערוכת ריהוטים 2011 קולקציות חדשות ופתרונות מעוצבים, בכל הקשור לחדרי ילדים ונוער.
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2015