ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

1800 נותני שירותי מטבע פועלים ברחבי הארץ במחזור שנתי של  80 מיליארד ₪. 1800 נותני שירותי מטבע פועלים ברחבי הארץ במחזור שנתי של 80 מיליארד ₪.
קרנות גמילות חסדים (גמחי"ם) יחויבו להירשם כנותני שירותי מטבע
שירותי עורך דין בתחום התעבורה שירותי עורך דין בתחום התעבורה
דיני התעבורה מתנהלים על פי חוק סדר הדין הפלילי, פקודת התעבורה ותקנות התעבורה.
הוועדה המשותפת לתקציב הכנסת אישרה : הכנסת תשלם כ- 45 מיליון ₪ עבור בית פרומין, מבנה ששימש את משכן הכנסת הוועדה המשותפת לתקציב הכנסת אישרה : הכנסת תשלם כ- 45 מיליון ₪ עבור בית פרומין, מבנה ששימש את משכן הכנסת
הוועדה המשותפת לתקציב הכנסת, וועדת הכספים וועדת הכנסת, אישרה היום את בקשת חשב הכנסת להעביר 45 מיליון ₪ מעודפי תקציב הכנסת. לצורך מימון רכישת מבנה הכנסת הישנה, בית פרומין.
עיצוב תערוכות עיצוב תערוכות
חברות רבות פונות לכנסים ולתערוכות כדי להרחיב את פעילותן העסקית. באמצעות כנסים ותערוכות מנסות חברות להגדיל את החשיפה לנפח העסקי שלהם, להציג שירותים נוספים לצד הקיימים, להציע פתרונות ולהראות פיתוחים טכנולוגיים חדישים. כדי שהדבר יתנהל בצורה אפקטיבית, הן נעזרות בקבלן משנה המרכז את כל נושא עיצוב תערוכות לחברות וארגונים.
אמריקן לייזר במבצעים מיוחדים לחיילים משוחררים אמריקן לייזר במבצעים מיוחדים לחיילים משוחררים
אמריקן לייזר, הרשת המובילה בארץ בתחומי האסתטיקה והיופי עם 11 סניפים ברחבי הארץ, יוצאת במבצעים מיוחדים לחיילים לרגל כנס המשתחררים הגדול שייערך ב-7-8 ו-11 בנובמבר בגני התערוכה
לימודי שוק ההון בצל המשבר לימודי שוק ההון בצל המשבר
המשבר האחרון ביפן הוכיח לנו שלימודי שוק ההון חשובים ביותר על מנת שתהיה לנו היכולת לנצל משברים אלה לעשיית רווחים בבורסות בארה"ב, בבורסות בישראל או בשוק המט"ח והפורקס
אלי שביט לקצור את ההצלחה ולהצליח בעסקים אלי שביט לקצור את ההצלחה ולהצליח בעסקים
אלי שביט הצלחה בעסקים הקמת מיזם עסקי חדש ללא השקעה כספית
נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות
שילוב של אלכוהול ונהיגה הוא שילוב קטלני אשר עשוי לא רק לפגוע בחייו של הנהג אלא גם בחייהם של שאר הנוסעים ברכב
יוסי אפרתי, מנהל מחלקת השקעות ב יוסי אפרתי, מנהל מחלקת השקעות ב
על רקע המצב הגיאו-פוליטי במזה"ת והסכם הפיוס בין פת"ח לחמאס – עדיף לעבור לשוק המניות בארה"ב
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2014