ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

ה-B–510DN של אפסון ה-B–510DN של אפסון
היא "הבחירה של השנה" של מעבדות הבדיקה הצרכניות המובילות בארה"ב ובריטניה
אלי שביט איך לשלוט בתוצאות העסקיות אלי שביט איך לשלוט בתוצאות העסקיות
אנשי עסקים ויזמים רבים מחפשים את הדרך להפיק מעצמם הרבה יותר, לשלוט בפעילות העסקית שלהם ולקדם מהלכים שיניעו לפעולה.
קארין פוקשנר קארין פוקשנר
במאמר הקודם סקרתי את חשיבות ההקשבה בהורות, וסוגי הקשבה קיימים: לפעמים הילד רק רוצה שנקשיב, בלי לדבר, ולפעמים הוא זקוק לעצה.
לא רק רכב: קל אוטו תשקיע 100 מיליון ₪ בנדל"ן ב- 2011 לא רק רכב: קל אוטו תשקיע 100 מיליון ₪ בנדל"ן ב- 2011
"קל אוטו פרויקטים" מקבוצת "קל אוטו", מעמיקה את פעילותה בשוק הנדל"ן, לאחר שמנכ"ל החברה שמוליק קליין, החליט כהחלטה אסטרטגית להשקיע כמאה מיליון ש"ח בנדל"ן כבר בשנה הקרובה
מידעטק הטמיעה מערכת PRIORITY בחברת גבס גשר 2006 בע"מ , מקבוצת טמבור מידעטק הטמיעה מערכת PRIORITY בחברת גבס גשר 2006 בע"מ , מקבוצת טמבור
חברת מידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ הטמיעה מערכת PRIORITY בחברת גבס גשר,2006 בע"מ מקבוצת טמבור, מותיקות יצרני התשומות לבניה בישראל.
אלי שביט שיעור ביזמות אלי שביט שיעור ביזמות
אלי שביט המייסד והממציא שיטת סטארט אפ להקמת עסק פרטי גם בלי הון התחלתי נותן שיעור ביזמות ומפרסם כלל חשוב ממנו אפשר ללמוד על יזמות ועל הצלחה בפתיחה של עסקים.
קבוצת אביב רכשה את הפעילות של מפעל ב.א. אלקטרוניקס - שבפארק תעשיה תפן שבגליל קבוצת אביב רכשה את הפעילות של מפעל ב.א. אלקטרוניקס - שבפארק תעשיה תפן שבגליל
קפיטל גרופ קפיטל גרופ
קבוצת קפיטל גרופ הוקמה בשנת 2001 ע"י דן הרצוג בעל ניסיון רב של למעלה מ-40 שנה בתחום הנדל"ן, אשר משמש כיום נשיא קפיטל גרופ.
קפיטל גרופ קפיטל גרופ
קבוצת קפיטל גרופ הוקמה בשנת 2001 ע"י דן הרצוג בעל ניסיון רב של למעלה מ-40 שנה בתחום הנדל"ן, אשר משמש כיום נשיא קפיטל גרופ.
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2015