ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

כיצד בוחרים מנהלת חשבונות? כיצד בוחרים מנהלת חשבונות?
בחירת מנהלת חשבונות לעסק, ולא משנה לאיזה תחום הוא שייך, חשוב שתתייחס לכמה פרמטרים שונים על מנת להבטיח את התאמתה של מנהלת החשבונות ואת יכולתה המקצועית אל העסק שאליו היא נבחרת
שירות חדש: יועץ לענייני משא ומתן בתחום הנדלן שירות חדש: יועץ לענייני משא ומתן בתחום הנדלן
אלי יצחק, מומחה לניהול משא ומתן, משיק שירות חדש לייעוץ, הכוונה וניהול מו"מ בתחום הנדל"ן
אייל גילפז, מנכ"ל אמריקן לייזר, מזמין אותך לטיפול ברשת אייל גילפז, מנכ"ל אמריקן לייזר, מזמין אותך לטיפול ברשת
צפייה בתוכנית יצאת צדיק מראה עד כמה חשוב לקבל טיפולים ברשת אמינה, מובילה ומקצועית
מוצרי תינוקות – כל מה שרציתם לדעת מוצרי תינוקות – כל מה שרציתם לדעת
רבים אינם יודעים זאת אך ענף מוצרי התינוקות הוא ענף אשר מגלגל מיליוני שקלים בשנה. במדינת ישראל נמכרים כל שנה אלפי פריטים לצרכיו של התינוק בחודשים הראשונים והמאוחרים
עיקרי התפקיד של חשבי שכר עיקרי התפקיד של חשבי שכר
בכל חברה מועסקים חשבי שכר שתפקידם הוא להכין את תלושי המשכורת של כל עובד.
תקציב יחצ חדש למשרד רונן הלל תקשורת יחסי ציבור תקציב יחצ חדש למשרד רונן הלל תקשורת יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור רונן הלל תקשורת נבחר לנהל את תקציב יחסי הציבור של חברת BNH ושל אתר נדל"ן USA בניהולו של המנכ"ל ישראל הריס.
הום סטיילינג – לעבור קורס מעניין לחיים. הום סטיילינג – לעבור קורס מעניין לחיים.
אין כמו לשבת בבית ולראות תוכניות שבהם מגיעים בעלי מקצוע אל בתים מוזנחים ומשפצים אותם. אם אינכם רוצים לסמוך על איש ומעוניינים לערוך אצלכם בבית ובבתים נוספים את השינוי המיוחל, תוכלו לעשות זאת על ידי קורס הום סטיילינג.
סעיף "האח הגדול" הוסר מחוק איסור הלבנת הון סעיף "האח הגדול" הוסר מחוק איסור הלבנת הון
עפ"י הצעת חוק איסור הלבנת הון שנדון היום בוועדה, מוצע להרחיב את מאגר המידע שהוקם ברשות להלבנת הון אשר במשרד המשפטים, מאגר אשר נועד לסייע ביישום החוק.
ממשיכים להעדיף השקעה במניית בזק על פני אלטרנטיבות אחרות בשוק התקשורת בשל תשואת הדיבידנד העודפת והדומיננטיות של בזק בענף. ממשיכים להעדיף השקעה במניית בזק על פני אלטרנטיבות אחרות בשוק התקשורת בשל תשואת הדיבידנד העודפת והדומיננטיות של בזק בענף.
בזק תפרסם את תוצאות רבעון 1/2011 ב-12/5 והתוצאות הצפויות יעמדו בצל התחרות המתעצמת בסלולר והפחתת דמי הקישוריות. הירידה בהכנסות מפ"א כתוצאה מירידת דמי הקישוריות תמותן ע"י הגדלת התנועה מקו נייח לקו נייד.
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2014