ריכוז מאמרי כלכלה בארץ בנושאים שונים
כל החדשות כל הידיעות בנושאי כלכלה, הייטק , חברה וממון


פוסטים נוספים

חוק החזרת מוצרים חוק החזרת מוצרים
החוק החדש הופך את בעלי העסקים הקטנים לקורבנות של תהליך חקיקה שמטרתו אמנם טובה אך בפועל הוא עלול להקשות עוד יותר על מאמצי ההישרדות של העסקים הקטנים בישראל.
המטבח של האח הגדול המטבח של האח הגדול
רשת אניס מטבחים נבחרה לעצב את המטבח של האח הגדול
טיפים לעיצוב הסלון טיפים לעיצוב הסלון
איך בוחרים מערכת ישיבה? למה לשים לב כשבוחרים את אמצעי המדיה? מה התאורה המתאימה לסלון? איך תשדרגו את חלל המגורים וגם פתרונות אחסון חשובים.
בעל עסק, למה אתה לא מצליח לגמור את החודש בעל עסק, למה אתה לא מצליח לגמור את החודש
בתקופה האחרונה מסתמנת מגמה לפיה רבים מבין בעלי העסקים הקטנים מתקשים "לגמור את החודש" ולא מצליחים להגדיל את ההכנסות
תמ"א  38 לא פוטרת את בעיית הגנת הבניין מפני רעידת אדמה תמ"א 38 לא פוטרת את בעיית הגנת הבניין מפני רעידת אדמה
כאשר מדברים על חיזוק בניינים ועל תמ"א 38 רבים חושבים שכדי לחזק את הבניין יש צורך להוסיף למעטפת הבניין עמודים חדשים, החל מהיסוד, ולקשור את העמודים בכל הקומות, אבל כאן מתחילה הבעיה. קיימת אפשרות שיסוד של עמוד יזוז במספר מילימטרים עד שיתייצב ומדובר באפשרות סבירה בכל בניין חדש ובכל תהליך בנייה עד שהמבנה מתייצב.
 Jacob Newberger Jacob Newberger
About Jacob Newberger
חדשות התעבורה חדשות התעבורה
מאמר בנושא חדשות וחידושים בתחום דיני התעבורה
גם הציבור נותן אמון באגרות החוב של גם הציבור נותן אמון באגרות החוב של
ביקושי שיא לאגרות החוב של אלבר גם בשלב הציבורי
איך אפשר לפתוח עסק גם בלי שיהיה לך הון עצמי בקופה איך אפשר לפתוח עסק גם בלי שיהיה לך הון עצמי בקופה
אם יש לך רעיון לעסק חדש ואתה יזם בנשמה, גם אם אתה מובטל, שכיר, סטודנט או חייל משוחרר וגם אם קופת המזומנים שלך ריקה, אפשר לפתוח עסק חדש גם בלי הון עצמי.
 
אלי שביט תודה לבוס

אלי שביט תודה לבוס

12/08/2012
Share |

תודה לבוס שגידל אתכם, השגיח עליכם בשבע עיניים, שמר עליכם, כיוון את הדרך שלכם, עזר לכם, הקשיב לכם ובעיקר – תודה על כך שמנע מכם להתפתח

הטקסט הנ"ל נשמע כמו מכתב תודה לבוס האוהב שלכם, אבל הטקסט הזה הוא מכתב הפיטורים שמעולם לא העזתם לשלוח לבוס שלכם.
עד היום הייתם בטוחים שיש כל מיני סוגי בוסים – הבוס הקשוח, השתלטן, הקפדן, המרגיז, הקשוב, המפנק, התומך, האכפתי אבל האמת היא שקיים רק סוג בוס אחד – הבוס שמונע מכם לקדם את חייכם וליהנות מהם באמת.
לו הייתם מגישים את מכתב הפיטורים הזה לפני כמה שנים, עוד לפני שהשוק גאה והמשבר הכלכלי היה בשיאו, עוד לפני שהשותפים שלכם לחדר פוטרו ועוד לפני הקידום – שאמנם נשמע משתלם אבל הוא מציף אתכם בהמון עבודה, חלקה עבודה שחורה ומשעממת.
אז אם אתם מבזבזים את השנים האחרונות במבטים בלתי פוסקים אל השעון בתקווה אל שעת סיום העבודה המיוחלת, אם אתם לא נהנים מהעבודה ומתענים ממנה, אם אתם כבר שחוקים מעבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה – הגיע הזמן שתתעוררו.
יש לכך פתרון. פתרון אחד בלבד. זוהי הדרך שבה כל עובד שכיר צריך לפעול. זה הצעד שישנה את חייכם.
מה צריך לעשות? תוציאו את מכתב הפרידה מהבוס שמחכה כבר שנים במגירה ותצעדו אל דרך חדשה כעובד עצמאי. תחשבו על חלום חייכם. על פסגת השאיפות שלכם. קחו קצת זמן למחשבה בריאה, תעשו חושבים עם עצמכם וכשתהיו מגובשים וסגורים עם הרעיון הזה אתם תדעו איך להפוך ולהגשים את החלום למציאות.
ואז הכל לא ייראה כחלום – זוהי המציאות שתתגשם לנגד עיניכם.
רוצים לשמוע עצות מועילות להפיכת החלום למציאות? הירשמו לניוזלטר החינמי של אלי שביט, מייסד קורס ואתר סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי ותקבלו את הכלים שיובילו אתכם להצלחה והגשמה עצמית ובמקום להגיד תודה רבה לבוס....תגידו אלי שביט תודה רבה על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי.
 
 
כל הזכויות שמורות לכלכלי - 2014